Ogłoszenia Brzesko - Dam pracę
Kategorie:

Z ostatnich 7 dni [0]

Sprzedam [944]

Kupię [274]

Usługi [653]

Dam pracę [590]

Szukam pracy [492]

Oddam za darmo [403]

Spotkania [21]

Wyszukiwarka:

Łącznie ogłoszeń:
3377

dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia - Dam pracę

12.05.2009 10:58
Poszukuje  osób  z którymi  stworzymy bardzo duży zespół  który umożliwi nieograniczone możliwości zarabiania w branży perfumeryjnej. Oferta  skierowana jest głownie dla osób dynamicznych, wytrwale dążących do osiągnięcia wyznaczonego celu oraz osób chcących zająć się dystrybucją produktów FM GROUP w celu dodatkowego zarobku.

ogłoszenie

11.05.2009 12:11
Zapraszam do współpracy z firmą FM GROUP POLSKA ,producentem wysokiej jakości trwałych perfum Do wyboru wiele światowych zapachów, oraz wiele innych produktów Zysk ponad 40% na produkcie (10 zł).Będziesz dysponował piórnikiem z próbkami perfum,katalogiem Szczegóły oferty na mojej stronie www.fmgroup.go.pl GG-8741838 tel-515741895
ogłoszenie

08.05.2009 10:47
Zapisz się u mnie do Oriflame za 1zł! Otrzymasz ode mnie nagrodę kosmetyki o wartości ponad 50zł, kupony na zakupy kosmetyków za 90zł . Kupuj taniej kosmetyki bezpośrednio od Oriflame, zarabiaj na sprzedaży kosmetyków. Możesz zbudować własny zespół konsultantów i zarabiać np. 500 zł, 1000 , 2000 zł mies. Zapytaj o szczegóły: gg: 6360752, tel. 604950824 gregor944@onet.eu
ogłoszenie

04.05.2009 10:00

ogłoszenie

20.04.2009 21:54
ogłoszenie

18.04.2009 16:12
Zatrudnię kierowcę kat. B,
->rozwożenie przesyłek kurierskich na terenie Bochni (mile widziana znajomość Bochni).
inf. pod numerem tel. 0507 797 581
ogłoszenie

16.04.2009 13:08
Praca w Domu Opieki
Poszukujemy osób do pracy w brytyjskich domach opieki nad osobami starszymi. Znających język angielski i posiadających doświadczenie branżowe.
Obowiązki: Opiekunowie pracują bezpośrednio z pensjonariuszami domów opieki. Do ich obowiązków należy min. pomocą w codziennych czynnościach, ubieranie pacjentów, karmienie, mycie itp
ogłoszenie

15.04.2009 09:58
Zostań dystrybutorem - konsultantem produktów perfumeryjnych firmy FM Group i zarabiaj sprzedając perfumy o zapachach alternatywnych do znanych światowych marek . Z własnej sprzedaży zarabiasz ponad 40%. Możesz też budować grupę swoich dystrybutorów i otrzymywać od obrotu swojej grupy dodatkową gratyfikację 3-21%

ogłoszenie

14.04.2009 11:21
Firma produkcyjna poszukje pracowników na stanowisko spawaczy MIG/MAG. Wiecej informacji pod numerem telefonu 14 6960400
ogłoszenie

14.04.2009 10:48
Praca na umowę o pracę dla profesjonalnych agentów.
Wynagrodzenie najwyższe na Rynku.
Tel.664437429, 603938707
ogłoszenie

11.04.2009 12:32
ogłoszenie

09.04.2009 10:44
Agencja Pośrednictwa Pracy InterKadra poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel handlowy ds. obsługi rynku polskiego – nr referencyjny: PHP/A/RZ

Miejsce pracy: okolice Brzeska

Więcej informacji na temat oferty znajdą Państwo na stronie: www.interkadra.pl
ogłoszenie